- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- S reflektorom
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ PTZ1A225-HNR-XA - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUA
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ PTZ1A225-HNR-XA - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ PTZ1A225-HNR-XA - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUASkladom1 514,93 EUR1 231,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Veľkosť matrice: 2 Mpx ; Rozlíšenie: - 1080p ; Uhol záberu: 61 ° ... 2.8 ° ; Optický zoom: x 25 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 150 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 120 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 75 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 1 ; Audio: Vstup pre externý mikrofón ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Veľkosť matrice: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Objektív: | 4.8 ... 120 mm |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 25 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 150 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | ≥ 55 dB (AGC vypnuté) |
| Video výstup: | ![]() |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | max. 160 °/s (vertikála) max. 110 °/s (horizontála) |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 0.1 °/s ... 120 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 75 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -90 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Protokoly: | DH-SD, PELCO-D/P |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Parkovanie (Park action): | Vyvolanie nastavenej funkcie (trasy, skenovania apod.) po nastavenej dobe nečinnosti |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ H.265 / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 1 ... 50 políčok/s - 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, IEEE 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, ARP, SNMPv1/v2c/v3(MIB-2), RTCP, RTMP |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 3.93 kg (bez držiaku) |
| Rozmery: | 153 x 161 mm x 292 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






