- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- S reflektorom
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ PTZ85260-HNF-PA-FL WizMind - 1080p, 5.6 ... 336 mm DAHUA
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ PTZ85260-HNF-PA-FL WizMind - 1080p, 5.6 ... 336 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ PTZ85260-HNF-PA-FL WizMind - 1080p, 5.6 ... 336 mm DAHUASkladom20 437,38 EUR16 615,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Inteligentný systém polohovania 3D; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Čidlo: 1/1.8 " ; Uhol záberu: 56.4 ° ... 1.2 ° ; Optický zoom: x 60 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 1000 m (Laser) ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 160 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 60 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265 ; Vstupy/výstupy alarmov: 7 / 2 ; Audio: Audio vstup, Podpora dvojsmerného audia, Detekcia zvuku ; Napájanie: 36 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 960p , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/1.8 " STARVIS™ CMOS |
| Objektív: | 5.6 ... 336 mm |
| Uhol záberu: | 56.4 ° ... 1.2 ° |
| Optický zoom: | x 60 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 1000 m (Laser) |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -45 ° ... 90 ° |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | 5 |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Protokoly: | Pelco-D, Pelco-P, DH-SD Automatické rozpoznávanie |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265 / H.265 / Smart H.264 / H.264M / H.264H / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 7 / 2 |
| Video výstup: | CVBS - BNC |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | max. 25 políčok/s @ 1080p |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | 36 V DC / 5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Šedý + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 15.4 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 252 x 345 x 500 mm (s držiakom) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






