- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- S reflektorom
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD1A404DB-GNY - 3.7 Mpx 2.8 ... 12 mm DAHUA
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD1A404DB-GNY - 3.7 Mpx 2.8 ... 12 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD1A404DB-GNY - 3.7 Mpx 2.8 ... 12 mm DAHUANie je skladom501,47 EUR407,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.8 " ; Uhol záberu: 97 ° ... 31.6 ° ; Optický zoom: x 4 ; Digitálny zoom: x 16 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 20 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 70 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 30 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm |
| Uhol záberu: | 97 ° ... 31.6 ° |
| Optický zoom: | x 4 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 20 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 355 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 5 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s - 4 Mpx |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Audio: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Speed Dome Kovová, Plastová |
| Farba: | Čierny + Biela |
| Index of Protection: | IP66 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK08 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.51 kg |
| Rozmery: | Ø 128 x 65 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






