- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- S reflektorom
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD2A500NB-GNY-A-PV WizSense - 5 Mpx 4 mm DAHUA
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD2A500NB-GNY-A-PV WizSense - 5 Mpx 4 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD2A500NB-GNY-A-PV WizSense - 5 Mpx 4 mm DAHUASkladom315,59 EUR256,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1920, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.8 " STARVIS™ CMOS ; Uhol záberu: 80 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 74 °/s (vertikála), 0.1 °/s ... 36 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Funkcia aktívneho odstrašovania - Svetelný a zvukový poplach ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1920 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/2.8 " STARVIS™ CMOS |
| Objektív: | 4 mm |
| Uhol záberu: | 80 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 345 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 80 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s - 5 Mpx |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 21.06 |
| Audio: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Speed Dome, Plastová |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Rozmery: | Ø 111 x 140.5 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | angličtina, španielčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





