- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Kamery rýchlootočné
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD4D225MB-HNR Smart Dual Light WizSense - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUA
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD4D225MB-HNR Smart Dual Light WizSense - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD4D225MB-HNR Smart Dual Light WizSense - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUASkladom830,27 EUR675,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " CMOS ; Veľkosť matrice: 2 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 57.4 ° ... 3.2 ° ; Optický zoom: x 25 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 100 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 100 m ; Prednastavená rýchlosť rotácie: 0.1 °/s ... 240 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 200 °/s (horizontála) ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 200 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 120 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 1 ; Audio: Vstup pre externý mikrofón ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 1.3 Mpx , 1280 x 720 720p |
| Objektív: | 4.8 ... 120 mm |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 25 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 100 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 100 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° - stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -15 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 50 políčok/s @ 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 20 W (12V DC) max. 23 W (PoE) |
| Kryt: | Speed Dome, Kov |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Index of Protection: | IP67 |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| Rozmery: | 270 mm x 160 mm x 160 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, indonézština (Bahasa), nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






