- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- S reflektorom
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD5A425GA-HNR - 3.7 Mpx 5.4 ... 135 mm DAHUA
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD5A425GA-HNR - 3.7 Mpx 5.4 ... 135 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD5A425GA-HNR - 3.7 Mpx 5.4 ... 135 mm DAHUASkladom3 166,50 EUR2 574,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/1.8 " STARVIS™ CMOS ; Veľkosť matrice: 4 Mpx ; Rozlíšenie: 2560 x 1440, 2048 x 1536, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 62 ° ... 3.6 ° ; Optický zoom: x 25 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 150 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 300 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 140 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: PoE (802.3at), 24 V DC ; Odolná voči vandalom: IK10 ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " STARVIS™ CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 1.3 Mpx , 1280 x 720 720p |
| Objektív: | 5.4 ... 135 mm |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 25 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 150 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° - stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -15 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | FTP, RTMP, IPv4/IPv6, Bonjour, DNS, RTCP, PPPoE, NTP, RTP, IEEE 802.1x, HTTPS, SNMP, TCP/IP, DDNS, UPnP, NFS, ICMP, UDP, IGMP, HTTP, SSL, DHCP, SMTP, QoS, RTSP, ARP, P2P, Multicast |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 21.12 |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 21 W |
| Kryt: | Speed Dome, Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Hmotnosť: | 5.34 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 190 x 415 x 268 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, španielčina, francúzština, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






