- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Kamery rýchlootočné
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD6CE445GB-HNR WizSense - 4 Mpx 3.95 ... 177.7 mm DAHUA
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD6CE445GB-HNR WizSense - 4 Mpx 3.95 ... 177.7 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD6CE445GB-HNR WizSense - 4 Mpx 3.95 ... 177.7 mm DAHUASkladom3 154,88 EUR2 564,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440, 2048 x 1536, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/2.8 " STARVIS™ CMOS ; Uhol záberu: 70 ° ... 1.8 ° ; Optický zoom: x 45 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 250 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 300 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 200 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 7 / 2 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia, Detekcia zvuku ; Inteligentná analýza obrazu: Analýza IVS, detekcia tváre, Inteligentné sledovanie objektov ; Napájanie: PoE (802.3at), 24 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p 704 x 576 - D1 |
| Čidlo: | 1/2.8 " STARVIS™ CMOS |
| Objektív: | 3.95 ... 177.7 mm |
| Uhol záberu: | 70 ° ... 1.8 ° |
| Optický zoom: | x 45 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 250 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | max. 400 °/s (vertikála) max. 300 °/s (horizontála) |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 0.1 °/s ... 300 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 200 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -20 ° ... 90 ° |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | 5 |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Protokoly: | Pelco-D, Pelco-P, DH-SD Automatické rozpoznávanie |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / H.264B / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 7 / 2 |
| Video výstup: | CVBS - BNC |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | max. 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 25 W |
| Kryt: | Speed Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 6.6 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 209 x 280 x 417 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, arabsky, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, kórejčina, nemčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





