- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- S reflektorom
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD8A440-HNF-PA - 4 Mpx, 5.6 ... 223 mm DAHUA
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD8A440-HNF-PA - 4 Mpx, 5.6 ... 223 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD8A440-HNF-PA - 4 Mpx, 5.6 ... 223 mm DAHUASkladom6 472,78 EUR5 262,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/1.8 " STARVIS™ CMOS ; Veľkosť matrice: 4 Mpx ; Rozlíšenie: 2560 x 1440 - 4 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 61.8 ° ... 2.2 ° ; Optický zoom: x 40 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 500 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 240 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 100 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 7 / 2 ; Audio: 1 Audio vstup ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: Hi-PoE, 36 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/1.8 " STARVIS™ CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Objektív: | 5.6 ... 223 mm |
| Uhol záberu: | 61.8 ° ... 2.2 ° (údaje výrobcu) |
| Optický zoom: | x 40 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 500 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | ≥ 55 dB (AGC vypnuté) |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -30 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Protokoly: | Pelco-D, Pelco-P, DH-SD Automatické rozpoznávanie |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 7 / 2 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 1 ... 25 políčok/s - 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, IEEE 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, ARP, RTCP, RTMP |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Speed Dome Kovová |
| Farba: | Biela |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 10 kg (bez držiaku) |
| Rozmery: | Ø 262 x 416 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







