- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné integrované s prídavnou kamerou
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SDT4E425-4F-GB-A-PV1-S2 PANORAMATICKÁ TiOC WizSense Smart Dual Light - 4 Mpx 5 ... 125 mm, 2.8 mm DAHUA
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SDT4E425-4F-GB-A-PV1-S2 PANORAMATICKÁ TiOC WizSense Smart Dual Light - 4 Mpx 5 ... 125 mm, 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SDT4E425-4F-GB-A-PV1-S2 PANORAMATICKÁ TiOC WizSense Smart Dual Light - 4 Mpx 5 ... 125 mm, 2.8 mm DAHUASkladom1 277,85 EUR1 038,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440 ; Čidlo: Kamera PTZ : 1/2.8 ", Panoramatická kamera : 1/2.8 " ; Uhol záberu: Kamera PTZ : 52 ° ... 3 °, Panoramatická kamera : 101 ° ; Optický zoom: x 25 ; Digitálny zoom: x 16 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 100 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 200 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 120 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | Kamera PTZ, Panoramatická kamera : 2560 x 1440 - 4 Mpx |
| Čidlo: | |
| Objektív: | |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 25 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° - stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265+ / Smart H.264+ / H.265 / H.264+ / H.264B / H.264M / H.264H / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 1 |
| Audio: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kryt: | Speed Dome, Plastová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP66 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 3.14 kg (bez držiaku) |
| Rozmery: | 152 x 185 x 305 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






