- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Mobilné monitorovanie vozidiel
- IP
- Mobilné kamery
- IP MOBILE CAMERA ATE-CAM-IPC680 - 1080p 2.8 mm AUTONE
IP MOBILE CAMERA ATE-CAM-IPC680 - 1080p 2.8 mm AUTONE
- Kompletné špecifikácie
IP MOBILE CAMERA ATE-CAM-IPC680 - 1080p 2.8 mm AUTONESkladom73,31 EUR59,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 93 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 15 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265 / H.264 ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 93 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 15 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | ≥ 58 dB |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| ONVIF: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T - Zásuvka M12, 6-pin - Kód A |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.26 |
| Východiskové heslo používateľa: | admin / - |
| Porty prístupu cez www: | 8899 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 8899 |
| Kryt: | Mini, Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | 86 x 68 x 68 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






