- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Mobilné monitorovanie vozidiel
- IP
- Rekordéry mobilné
- IP MOBILNÝ REKORDÉR ATE-N0401EF-T2 4 KANÁLY AUTONE
IP MOBILNÝ REKORDÉR ATE-N0401EF-T2 4 KANÁLY AUTONE
- Kompletné špecifikácie
IP MOBILNÝ REKORDÉR ATE-N0401EF-T2 4 KANÁLY AUTONESkladom529,41 EUR430,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: max. 1920 x 1080 - 1080p ; Podporované pevné disky: 1 ks. 2.5 " - 2 TB SATA ; Max. kapacita pamäťovej karty: 128 GB SD/SDHC ; GPS; Zásuvka SIM: mini SIM ; MODU Wi-Fi; RS-485; Vstupy/výstupy alarmov: 8 / 1 ; Odolnosť voči otrasom;
| Video výstupy: | 4 ks. Ethernet + PoE - Zásuvka M12, 6-pin |
| Video výstupy: | |
| Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: | max. 1920 x 1080 - 1080p |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 1 ks. 2.5 " - 2 TB SATA |
| Max. kapacita pamäťovej karty: | 2 x 128 GB SD/SDHC |
| GPS: | ![]() |
| Zásuvka SIM: | mini SIM |
| MODU Wi-Fi: | ![]() |
| RS-485: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 8 / 1 |
| Napájanie: | 8 V ... 36 V DC |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Odolnosť voči otrasom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % RH |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Rozmery: | 185 x 149 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





