- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Mobilné monitorovanie vozidiel
- IP
- Rekordéry mobilné
- IP MOBILNÝ REKORDÉR MNVR4104-GFWI 4 KANÁLY DAHUA
IP MOBILNÝ REKORDÉR MNVR4104-GFWI 4 KANÁLY DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP MOBILNÝ REKORDÉR MNVR4104-GFWI 4 KANÁLY DAHUASkladom2 590,77 EUR2 106,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: max. 5 Mpx ; Podporované pevné disky: 1 ks. 2.5 " SATA ; Max. kapacita pamäťovej karty: 256 GB SD/SDHC ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; GPS; Wi-Fi; 3G/4G; Zásuvka SIM; G-Sensor; RS-485; RS-232; Vstupy/výstupy alarmov: 9 / 2 ; Prevádzková teplota: -30 °C ... 70 °C ; Prípustná relatívna vlhkosť okolia: 10 % ... 90 % RH ;
| Video výstupy: | 4 ks. Ethernet + PoE - Zásuvka RJ-45 |
| Video výstupy: | 1 ks. VGA - Zásuvka M16, 10-pin 1 ks. HDMI |
| Audio vstupy: | |
| Audio výstupy: | 1 ks. |
| Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: | max. 5 Mpx |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 100 Mbps |
| Podporované pevné disky: | 1 ks. 2.5 " SATA |
| Max. kapacita pamäťovej karty: | 256 GB SD/SDHC |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / Smart H.265 / H.264 / Smart H.264 |
| GPS: | ![]() |
| Wi-Fi: | ![]() |
| 3G/4G: | ![]() |
| Zásuvka SIM: | ![]() |
| G-Sensor: | ![]() |
| RS-485: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 9 / 2 |
| Napájanie: | 6 V ... 36 V DC |
| Spotreba energie: | ≤ 11.1 W (bez HDD) |
| AI implementovaná NVR: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % RH |
| Hmotnosť: | 1.95 kg |
| Rozmery: | 190 x 180 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






