- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Objektívy
- 1/2“ a väčšie
- IR ZOOM OBJEKTÍV MEGAPIXEL HV3816D-8MPIR 4K UHD 3.8 ... 16 mm DC Hikvision
IR ZOOM OBJEKTÍV MEGAPIXEL HV3816D-8MPIR 4K UHD 3.8 ... 16 mm DC Hikvision
- Kompletné špecifikácie
IR ZOOM OBJEKTÍV MEGAPIXEL HV3816D-8MPIR 4K UHD 3.8 ... 16 mm DC HikvisionSkladom372,55 EUR302,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určené rozlíšenie: 8.3 Mpx, 4K UHD ; Jas: F1.5 ; Zoom: ručné ; Zorný uhol kamery s 1/1.8 palcovým čidlom: 103 ° ... 28 ° ; Zorný uhol kamery s 1/1.2 palcovým čidlom: 101 ° ... 27.3 ° ; IR korekcia;
| Určený prevodník: | |
| Určené rozlíšenie: | 8.3 Mpx, 4K UHD |
| Pripevnenie objektívu: | CS |
| Ohnisková vzdialenosť: | 3.8 ... 16 mm |
| Irisová clona: | DC |
| Jas: | F1.5 |
| Zoom: | ručné |
| Zorný uhol kamery s 1/1.8 palcovým čidlom: | 103 ° ... 28 ° |
| Zorný uhol kamery s 1/1.2 palcovým čidlom: | 101 ° ... 27.3 ° |
| IR korekcia: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | Ø 55 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





