- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Jazýčkový kontakt
- Jazýčkový kontakt
- JAZÝČKOVÝ KONTAKT S-1 SATEL
JAZÝČKOVÝ KONTAKT S-1 SATEL
- Kompletné špecifikácie
JAZÝČKOVÝ KONTAKT S-1 SATELSkladom7,90 EUR6,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 20 V ; Maximálny spínací prúd: 20 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 18 mm ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 28 mm ; Vybrané vlastnosti: Signalizácia sabotáže ; Farba: Biela ; Rozmery: 13.5 x 33.5 ;
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 20 V |
| Maximálny spínací prúd: | 20 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 18 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 28 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Signalizácia sabotáže |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.035 kg |
| Rozmery: | 13.5 x 33.5 x 7.3 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




