- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Káblové
- KÁBLOVÝ UNIVERZÁLNY SENZOR XD-2-BR SATEL
KÁBLOVÝ UNIVERZÁLNY SENZOR XD-2-BR SATEL
- Kompletné špecifikácie
KÁBLOVÝ UNIVERZÁLNY SENZOR XD-2-BR SATELSkladom32,55 EUR26,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna, Vibrácie, Voda ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ; Farba: Hnedá ;
| Spolupráca: | Poplachová centrála |
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna, Vibrácie, Voda |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor, Signál do poplachovej centrály |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 40 mA / 24 V DC |
| Napájanie: | 12 V DC / 14 mA (max) |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Farba: | Hnedá |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.023 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





