- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- AHD
- Kamery
- Ostatné kamery
- KAMERA AHD APTI-H20M28 - 1080p 2.8 mm
KAMERA AHD APTI-H20M28 - 1080p 2.8 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD APTI-H20M28 - 1080p 2.8 mmSkladom48,04 EUR39,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.9 " Sony CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p AHD ; Uhol záberu: 91 ° ; Napájanie: 12 V DC / 40 mA ;
| Štandard: | AHD |
| Čidlo: | 1/2.9 " Sony CMOS Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080pAHD |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω - AHD |
| Audio: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Kryt: | Mini, Plastová |
| Použitie: | Kamera je určená na prácu vo vnútri miestností, s ohľadom na možnosť kondenzácie vodnej pary. |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | 12 V DC / 40 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 0.5 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 20 x 20 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






