- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI APTI-H50C21-36W 2Mpx / 5Mpx 3.6 mm
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI APTI-H50C21-36W 2Mpx / 5Mpx 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI APTI-H50C21-36W 2Mpx / 5Mpx 3.6 mmSkladom35,96 EUR29,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/3 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI, 2560 x 1440, 1920 x 1080 @ AHD / HD-CVI / HD-TVI ; Uhol záberu: 77 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | 1 Vpp 75 Ω, AHD / HD-CVI / HD-TVI |
| Audio: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 220 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 2.6 W |
| Kryt: | Compact - Hliník |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | 172 x 73 x 73 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





