- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI APTI-H50PV21-28W 2Mpx / 5Mpx 2.8 mm
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI APTI-H50PV21-28W 2Mpx / 5Mpx 2.8 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI APTI-H50PV21-28W 2Mpx / 5Mpx 2.8 mmSkladom24,78 EUR20,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/3 " ; Rozlíšenie: 2592 x 1944, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 20 m ; Uhol záberu: 89 ° ; Napájanie: 12 V DC / 180 mA ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 20 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Video výstup: | 1 Vpp 75 Ω, AHD, HD-CVI, HD-TVI - vyberané prepínačom |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 180 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 2.2 W |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér |
| Kryt: | Dome - Plastová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | ![]() |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | Ø 84 x 69 mm |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





