- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI APTI-H51V21-36W 2Mpx / 5Mpx 3.6 mm
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI APTI-H51V21-36W 2Mpx / 5Mpx 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI APTI-H51V21-36W 2Mpx / 5Mpx 3.6 mmSkladom34,88 EUR28,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/3 " ; Rozlíšenie: 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-TVI, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ HD-CVI, ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 20 m ; Uhol záberu: 77 ° ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI @ 20 políčok/s, 12.5 políčok/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-TVI @ 30 políčok/s, 25 políčok/s, 15 políčok/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ HD-CVI @ 30 políčok/s, 25 políčok/s , 1920 x 1080 - 1080p @ AHD / HD-CVI / HD-TVI @ 30 políčok/s, 25 políčok/s |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 20 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Video výstup: | 1 Vpp 75 Ω, AHD / HD-CVI / HD-TVI - vyberané prepínačom |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Index of Protection: | IP67 |
| Napájanie: | 12 V DC / 250 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 3 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 91 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






