- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou, dome, do 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS APTI-H52V31-2812W - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 ... 12 mm
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS APTI-H52V31-2812W - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 ... 12 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS APTI-H52V31-2812W - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 ... 12 mmNie je skladom70,33 EUR57,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.5 " Sony CMOS ; Rozlíšenie: 3840 x 2160 - 8.3 Mpx 4K UHD @ AHD / HD-CVI / HD-TVI 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Uhol záberu: 92 ° ... 27 ° ; Menu OSD; Napájanie: 12 V DC / 390 mA ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | 1/2.5 " Sony CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm |
| Uhol záberu: | |
| Pomer signál/šum (S/N): | ≥ 50 dB |
| Video výstup: | 1 Vpp 75 Ω, AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL - vyberané prepínačom |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Index of Protection: | IP66 |
| Napájanie: | 12 V DC / 390 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 4.7 W |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | Ø 120 x 83 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






