- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED)
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HDW1500TLMQ-IL-A-0280B-S3-DIP Full-Color - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HDW1500TLMQ-IL-A-0280B-S3-DIP Full-Color - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HDW1500TLMQ-IL-A-0280B-S3-DIP Full-Color - 5 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom65,09 EUR52,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2880 x 1620 - 5 Mpx @ HD-CVI, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI ; Uhol záberu: 113 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI / HD-TVI ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 113 ° (údaje výrobcu) |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Audio: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP67 |
| Napájanie: | 12 V DC / 360 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 4.3 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 88 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





