- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED)
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1239MH-A-LED-0360B-S3 Full-Color - 1080p 3.6 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1239MH-A-LED-0360B-S3 Full-Color - 1080p 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1239MH-A-LED-0360B-S3 Full-Color - 1080p 3.6 mm DAHUASkladom128,83 EUR104,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: CMOS ; Veľkosť matrice: 2 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080, ; Uhol záberu: 81 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 50 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 50 m |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP67 |
| Napájanie: | 12 V DC / 650 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 7.8 W |
| Kryt: | Túbusová, Kov + Plast |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.80 kg |
| Rozmery: | 304.0 mm x 108.4 mm x 90.8 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





