- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED)
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1809TLM-A-LED Full-Color - 8.3 Mpx, 4K UHD 3.6 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1809TLM-A-LED Full-Color - 8.3 Mpx, 4K UHD 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1809TLM-A-LED Full-Color - 8.3 Mpx, 4K UHD 3.6 mm DAHUASkladom225,69 EUR183,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť matrice: 8.3 Mpx ; Rozlíšenie: 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 2880 x 1620 - 5 Mpx @ HD-CVI, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ HD-CVI ; Uhol záberu: 85 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP67 |
| Napájanie: | 12 V DC / 580 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 6.9 W |
| Kryt: | Compact, Kov + Plast |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 198 x 80 x 76 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





