- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED)
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-ME1509TH-A-PV-0360B-S2 TiOC - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-ME1509TH-A-PV-0360B-S2 TiOC - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-ME1509TH-A-PV-0360B-S2 TiOC - 5 Mpx 3.6 mm DAHUASkladom237,80 EUR193,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2880 x 1620 - 5 Mpx @ HD-CVI, 2560 x 1440 - 3.7 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, ; Uhol záberu: 89 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 40 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI ; Vstupy/výstupy alarmov: 0 / 1 ; Hlavné vlastnosti: Funkcia aktívneho odstrašovania ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 0 / 1 |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP67 |
| Napájanie: | 12 V DC / 870 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 10.5 W |
| Kryt: | Compact, Plast + Kov |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | 241 x 91 x 91 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






