- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H52C21-36W - 8.3 Mpx, 4K UHD 3.6 mm
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H52C21-36W - 8.3 Mpx, 4K UHD 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H52C21-36W - 8.3 Mpx, 4K UHD 3.6 mmSkladom34,94 EUR28,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.5 " ; Veľkosť matrice: 8.3 Mpx ; Rozlíšenie: 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD @ HD-CVI / HD-TVI, 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-TVI, 960 x 576 - 960H @ CVBS ; Uhol záberu: 77 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 25 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | 1/2.5 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 15 políčok/s , 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD @ HD-CVI / HD-TVI, 12.5 políčok/s , 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI, 20 políčok/s, 12.5 políčok/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 30 políčok/s, 25 políčok/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-TVI, 15 políčok/s , 1920 x 1080 - 1080p @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 30 políčok/s, 25 políčok/s , 960 x 576 - 960H @ CVBS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 25 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | 1 Vpp 75 Ω, AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL - vyberané prepínačom, Pomocou OSD |
| Audio: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 220 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 2.7 W |
| Kryt: | Compact - Kov Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 178 x 72 x 72 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





