- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou a s infračerveným (IR) reflektorom, do 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H52C41-2812W - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 ... 12 mm
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H52C41-2812W - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 ... 12 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H52C41-2812W - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 ... 12 mmSkladom78,49 EUR63,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.5 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 8.3 Mpx ; Rozlíšenie: 3840 x 2160 - 8.3 Mpx 4K UHD @ AHD / HD-CVI / HD-TVI @ 12.5 políčok/s, 15 políčok/s, 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI @ 20 políčok/s, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI @ 15 políčok/s, 25 políčok/s ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Uhol záberu: 92 ° ... 27 ° ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | 1/2.5 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm |
| Uhol záberu: | |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 50 dB |
| Video výstup: | 1 Vpp 75 Ω, AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL - vyberané prepínačom |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 420 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| Rozmery: | 210 x 88 x 84 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |






