- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Ostatné kamery
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H54B - 8.3 Mpx, 4K UHD
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H54B - 8.3 Mpx, 4K UHD
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H54B - 8.3 Mpx, 4K UHDSkladom120,84 EUR98,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS ; Veľkosť matrice: 8.3 Mpx ; Rozlíšenie: 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 960 x 576 - 960H @ CVBS ; Min. osvetlenie: 0.001 Lux @ F1.2 ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD @ AHD / HD-CVI / HD-TVI @ 12.5 políčok/s, 15 políčok/s , 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 20 políčok/s , 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI @ 12.5 políčok/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI @ 30 políčok/s, 25 políčok/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD @ 15 políčok/s , 1920 x 1080 - 1080p @ AHD / HD-TVI / HD-CVI, 30 políčok/s / 25 políčok/s , 960 x 576 - 960H @ CVBS |
| Video výstup: | 1 Vpp 75 Ω, AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL - volené tlačidlami |
| Objektív: | ![]() |
| Konektor Auto Iris: | DC |
| Min. osvetlenie: | 0.001 Lux @ F1.2 |
| Spolupráca s osvetlením IR: | ICR - Mechanický IR filter |
| Audio: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 150 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 1.8 W |
| Kryt: | BOX, Kovová |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 149 x 82 x 58 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, španielčina, portugalčina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







