- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou a s infračerveným (IR) reflektorom, do 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H83C61-2812W - 8.3 Mpx, 4K UHD 2.8 ... 12 mm
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H83C61-2812W - 8.3 Mpx, 4K UHD 2.8 ... 12 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H83C61-2812W - 8.3 Mpx, 4K UHD 2.8 ... 12 mmSkladom95,72 EUR77,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS ; Veľkosť matrice: 8.3 Mpx ; Rozlíšenie: 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI, 2592 x 1944 - 5 Mpx @ HD-CVI, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-TVI / HD-CVI 960 x 576 - 960H @ CVBS ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Uhol záberu: 87 ° ... 24 ° ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 15 políčok/s , 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI, 20 políčok/s / 12.5 políčok/s , 2592 x 1944 - 5 Mpx @ HD-CVI, 20 políčok/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-TVI / HD-CVI, 25 políčok/s / 30 políčok/s , 1920 x 1080 - 1080p @ AHD / HD-TVI / HD-CVI, 25 políčok/s / 30 políčok/s , 960 x 576 - 960H @ CVBS |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm |
| Uhol záberu: | |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 50 dB |
| Video výstup: | 1 Vpp 75 Ω, AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS - Pomocou OSD, vyberané prepínačom |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 590 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 7.1 W |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| Rozmery: | 211 x 90 x 90 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |





