- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED)
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16D0T-LFS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 1080p Hikvision
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16D0T-LFS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 1080p Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16D0T-LFS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 1080p HikvisionSkladom56,56 EUR45,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 101 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 20 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p @ AHD / HD-CVI / HD-TVI 960 x 576 @ PAL |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 101 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 20 m |
| Audio: | |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω - AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, Zásuvka BNC |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 280 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 3.3 W |
| Kryt: | Compact, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 61 x 58 x 138 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300513673 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





