- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16H8T-IT3F(2.8mm) - 5 Mpx Hikvision
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16H8T-IT3F(2.8mm) - 5 Mpx Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16H8T-IT3F(2.8mm) - 5 Mpx HikvisionSkladom154,79 EUR125,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5.0 Mpx ; Rozlíšenie: AHD / HD-TVI : 2560 x 1944 - 5 Mpx, AHD / HD-CVI / HD-TVI : 2560 x 1440 - 4 Mpx ; Uhol záberu: 98 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5.0 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1944 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 960 x 576 - 960H |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω - AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, Zásuvka BNC |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 480 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 5.8 W |
| Kryt: | Compact, Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Rozmery: | 217 x 87 x 80 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300510468 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




