- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 1080p
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE76D0T-ITMF(2.8MM)(C) - 1080p Hikvision
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE76D0T-ITMF(2.8MM)(C) - 1080p Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE76D0T-ITMF(2.8MM)(C) - 1080p HikvisionSkladom73,12 EUR59,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Uhol záberu: 101 ° ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Spolupráca s osvetlením IR: | ICR - Mechanický IR filter |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér |
| Napájanie: | 12 V DC / 250 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 3 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | 90 x 83 x 79 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300613696 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





