- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 1080p
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE76D0T-LMFS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 1080p Hikvision
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE76D0T-LMFS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 1080p Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE76D0T-LMFS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 1080p HikvisionSkladom66,99 EUR54,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 20 m ; Uhol záberu: 101 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Index of Protection: IP67 ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p @ HD-TVI / AHD / HD-CVI, 25 políčok/s 960 x 576 - 960H @ CVBS |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 20 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 101 ° |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 280 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 3.3 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | Ø 85 x 80 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300615440 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






