- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE76K0T-LPFS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 3K Hikvision
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE76K0T-LPFS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 3K Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE76K0T-LPFS(2.8MM) Smart Hybrid Light - 3K HikvisionSkladom59,83 EUR48,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2960 x 1665 @ HD-TVI, 20 políčok/s, 2560 x 1944, 2560 x 1440 - 4 Mpx, 1920 x 1080 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 20 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 20 m ; Uhol záberu: 105 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Rozlíšenie: | 2960 x 1665 - 3K @ HD-TVI, 20 políčok/s , 2560 x 1944 - 5 Mpx @ AHD, 20 políčok/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-TVI / HD-CVI @ 25 políčok/s , 1920 x 1080 - 1080p @ HD-TVI, 25 políčok/s 960 x 576 - 960H @ CVBS |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 20 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 20 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 240 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 2.9 W |
| Kryt: | Dome, Plastová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | Ø 85 x 85 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300615451 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






