- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 1080p
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-B2A21-U-0360B - 1080p 3.6 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-B2A21-U-0360B - 1080p 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-B2A21-U-0360B - 1080p 3.6 mm DAHUASkladom72,05 EUR58,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 80 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 960 x 576 - 960H, PAL |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 80 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1 Vpp / 75 Ω |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 230 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 2.8 W |
| Kryt: | Compact, Kov |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 150 x 70 x 70 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




