- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou a s infračerveným osvetľovačom (IR), až 1080p
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-B3A21-Z-2712 - 1080p 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-B3A21-Z-2712 - 1080p 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-B3A21-Z-2712 - 1080p 2.7 ... 12 mm - MOTOZOOM DAHUASkladom147,36 EUR119,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080, 1280 x 720 ; Uhol záberu: 102 ° ... 33 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Objektív: | 2.7 ... 12 mm - Motozoom Kamera nemá funkciu autofocus |
| Uhol záberu: | |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 550 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 6.6 W |
| Kryt: | Compact, Plast + Kov |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 243 x 91 x 91 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






