- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Ostatné kamery
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-EW2501-0140B - 5 Mpx 1.4 mm - Fish Eye DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-EW2501-0140B - 5 Mpx 1.4 mm - Fish Eye DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-EW2501-0140B - 5 Mpx 1.4 mm - Fish Eye DAHUASkladom311,47 EUR253,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Čidlo: 1/2.8 " CMOS ; Rozlíšenie: 2592 x 1944 - 5 Mpx, ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Uhol záberu: 180 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Čidlo: | 1/2.8 " CMOS |
| Rozlíšenie: | 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 1.4 mm - Fish Eye, F2.0 |
| Uhol záberu: | 180 ° |
| Spolupráca s osvetlením IR: | ICR - Mechanický IR filter |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér |
| Napájanie: | 12 V DC / 610 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 7.3 W |
| Kryt: | Dome, Plastová |
| Index of Protection: | ![]() |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | Ø 126 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





