- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 1080p
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1231TLMQ-A-0280B - 1080p 2.8 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1231TLMQ-A-0280B - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1231TLMQ-A-0280B - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom108,69 EUR88,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Uhol záberu: 107 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Napájanie: | 12 V DC / 260 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 3.1 W |
| Kryt: | Dome, Kov + Plast |
| Index of Protection: | IP67 |
| Farba: | Biela |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 88 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





