- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1500TLM-IL-A-0280B-S3-DIP - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1500TLM-IL-A-0280B-S3-DIP - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1500TLM-IL-A-0280B-S3-DIP - 5 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom65,09 EUR52,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2880 x 1620, 2960 x 1665, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 113 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI / HD-TVI ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpx @ HD-CVI , 2960 x 1665 - 5 Mpx @ HD-TVI , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI , 1920 x 1080 - 1080p @ HD-CVI @ 25 políčok/s , 960 x 576 - 960H @ PAL @ 25 políčok/s |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 113 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 360 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 4.3 W |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | Ø 94 x 86 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






