- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1801T-IL-A-0280B-S3-DIP Smart Dual Light - 8 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1801T-IL-A-0280B-S3-DIP Smart Dual Light - 8 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1801T-IL-A-0280B-S3-DIP Smart Dual Light - 8 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom115,65 EUR94,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3840 x 2160 ; Uhol záberu: 106 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 40 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8 Mpx |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8 Mpx @ HD-CVI / HD-TVI / AHD @ 15 políčok/s , 960 x 576 - 960H @ PAL @ 25 políčok/s |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 106 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω Nastavené DIP prepínačmi |
| Audio: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 600 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 7.2 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | Ø 106 x 97 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





