- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW2802T-A-0280B-S2-DIP - 8.3 Mpx, 4K UHD 2.8 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW2802T-A-0280B-S2-DIP - 8.3 Mpx, 4K UHD 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW2802T-A-0280B-S2-DIP - 8.3 Mpx, 4K UHD 2.8 mm DAHUASkladom230,36 EUR187,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3840 x 2160, 3072 x 2048, 2592 x 1944, 2560 x 1440 ; Čidlo: " Progressive Scan CMOS ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Uhol záberu: 111 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD @ 15 políčok/s , 3072 x 2048 - 6.3 @ 20 políčok/s , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx @ 25 políčok/s , 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx @ 25 políčok/s , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Čidlo: | " Progressive Scan CMOS |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 111 ° |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - iba HD-CVI |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Napájanie: | 12 V DC / 530 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 6.4 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Rozmery: | Ø 106 x 94 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





