- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 1080p
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1231TM-I8-A-0360B - 1080p 3.6 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1231TM-I8-A-0360B - 1080p 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1231TM-I8-A-0360B - 1080p 3.6 mm DAHUASkladom136,50 EUR110,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 86 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, iba HD-CVI ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | 1/2.8 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 960 x 576 - 960H, PAL |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón, iba HD-CVI |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 430 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 5.1 W |
| Kryt: | Compact, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Rozmery: | 241 x 91 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





