- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED)
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1249X-A-PRO-0280B-DIP WizColor - 1080p 2.8 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1249X-A-PRO-0280B-DIP WizColor - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1249X-A-PRO-0280B-DIP WizColor - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom132,18 EUR107,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 101 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 50 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p @ HD-CVI / HD-TVI / AHD @ 25 políčok/s - Formát obrazu 16 : 9 , 960 x 576 - 960H @ PAL @ 25 políčok/s |
| Čidlo: | CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 101 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | ![]() |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 50 m |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω Nastavené DIP prepínačmi |
| Audio: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 460 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 5.6 W |
| Kryt: | Túbusová, Plast + Kov |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 186.5 mm x 75.0 mm x 82.2 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






