- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1500TLM-0280B-S3-DIP - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1500TLM-0280B-S3-DIP - 5 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1500TLM-0280B-S3-DIP - 5 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom75,34 EUR61,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: CMOS ; Rozlíšenie: 2960 × 1665 @ HD-TVI - Formát obrazu 16 : 9, 2880 × 1620 @ HD-CVI, 2560 x 1440 @ AHD / HD-CVI, 1920 x 1080 @ HD-CVI ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Uhol záberu: 113 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI / HD-TVI ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS |
| Čidlo: | CMOS |
| Rozlíšenie: | 2960 × 1665 - 5 Mpx @ HD-TVI @ 20 políčok/s - Formát obrazu 16 : 9 , 2880 × 1620 - 5 Mpx @ HD-CVI @ 25/ 12.5 políčok/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-CVI @ 25 políčok/s , 1920 x 1080 - 1080p @ HD-CVI @ 25 políčok/s , 960 x 576 - 960H @ CVBS @ 25 políčok/s |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | ![]() |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 113 ° |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω Nastavené DIP prepínačmi |
| Audio: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 430 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 5.2 W |
| Kryt: | Túbusová, Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | 198.9 mm x 80.2 mm x 76.2 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





