- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED)
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1549X-A-PRO-0360B-DIP WizColor - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1549X-A-PRO-0360B-DIP WizColor - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1549X-A-PRO-0360B-DIP WizColor - 5 Mpx 3.6 mm DAHUASkladom141,18 EUR114,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2960 × 1665 @ HD-TVI - Formát obrazu 16 : 9, 2880 × 1620 @ HD-CVI, 2560 x 1440 @ AHD ; Uhol záberu: 88 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 50 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Rozlíšenie: | 2960 × 1665 - 5 Mpx @ HD-TVI @ 20 políčok/s - Formát obrazu 16 : 9 , 2880 × 1620 - 5 Mpx @ HD-CVI @ 25/ 12.5 políčok/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD @ 25 políčok/s , 960 x 576 - 960H @ PAL @ 25 políčok/s |
| Čidlo: | CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 88 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | ![]() |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 50 m |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω Nastavené DIP prepínačmi |
| Audio: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 480 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 5.8 W |
| Kryt: | Túbusová, Plast + Kov |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 186.5 mm x 75.0 mm x 82.2 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





