- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1800T-A-0280B - 8.3 Mpx 2.8 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1800T-A-0280B - 8.3 Mpx 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1800T-A-0280B - 8.3 Mpx 2.8 mm DAHUASkladom136,19 EUR110,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " CMOS ; Veľkosť matrice: 8.3 Mpx ; Rozlíšenie: 3840 x 2160, 2592 x 1944, 2560 x 1440 ; Uhol záberu: 105 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, iba HD-CVI ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | 1/2.7 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx @ HD-CVI @ 25 políčok/s , 3840 x 2160 - 8.3 Mpx @ HD-CVI / HD-TVI / AHD @ 15 políčok/s , 2592 x 1944 - 5 Mpx @ HD-CVI @ 20 políčok/s , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx @ HD-CVI @ 25 políčok/s , 960 x 576 - 960H @ PAL @ 25 políčok/s |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón, iba HD-CVI |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 360 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 4.3 W |
| Kryt: | Compact, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | Ø 73 x 176 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





