- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1801TH-IL-A-0360B-S3-DIP Smart Dual Light - 4K UHD 3.6 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1801TH-IL-A-0360B-S3-DIP Smart Dual Light - 4K UHD 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1801TH-IL-A-0360B-S3-DIP Smart Dual Light - 4K UHD 3.6 mm DAHUASkladom122,19 EUR99,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3840 × 2160 @ HD-CVI / HD-TVI / AHD @ 15 políčok/s ; Uhol záberu: 87 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 80 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Rozlíšenie: | 3840 × 2160 - 4K UHD @ HD-CVI / HD-TVI / AHD @ 15 políčok/s , 960 x 576 - 960H @ PAL @ 25 políčok/s |
| Čidlo: | CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 87 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 80 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω Nastavené DIP prepínačmi |
| Audio: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 600 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 7.2 W |
| Kryt: | Túbusová, Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 240.7 x 90.7 x 90.4 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





