- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou a s infračerveným osvetľovačom (IR), až 1080p
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW2241TU-Z-A-27135-S2-DIP - 1080p 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW2241TU-Z-A-27135-S2-DIP - 1080p 2.7 ... 13.5 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW2241TU-Z-A-27135-S2-DIP - 1080p 2.7 ... 13.5 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>DAHUASkladom272,06 EUR221,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080, ; Uhol záberu: 108 ° ... 30 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Video výstup: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS - 1 Vpp / 75 Ω |
| Objektív: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 108 ° ... 30 ° |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - iba HD-CVI |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 790 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 9.4 W |
| Kryt: | Compact, Hliník |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| Rozmery: | 244 x 90 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




