- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW2501TU-A-0360B-S2 - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW2501TU-A-0360B-S2 - 5 Mpx 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW2501TU-A-0360B-S2 - 5 Mpx 3.6 mm DAHUASkladom202,23 EUR164,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: HD-CVI : 2880 x 1620, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; AHD / HD-TVI : 2560 x 1440 ; Uhol záberu: 92 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpx - Formát obrazu 16 : 9 , 2560 x 1440 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p ; 2560 x 1440 - 3.7 Mpx 960 x 576 - 960H |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL - 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | ![]() |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 800 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 9.6 W |
| Kryt: | Compact, Hliník |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| Rozmery: | 245 x 90 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






