- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou a s infračerveným (IR) reflektorom, do 8.3 Mpx
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW2501TU-Z-A-27135-S2 - 5 Mpx 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW2501TU-Z-A-27135-S2 - 5 Mpx 2.7 ... 13.5 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW2501TU-Z-A-27135-S2 - 5 Mpx 2.7 ... 13.5 mm - <strong>MOTOZOOM </strong>DAHUANie je skladom304,93 EUR247,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2880 x 1620 iba HD-CVI, 2560 x 1440, 1920 x 1080 iba HD-CVI ; Uhol záberu: 113 ° ... 31 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpx iba HD-CVI , 2560 x 1440 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p iba HD-CVI , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Objektív: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Audio: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 890 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 10.7 W |
| Kryt: | Compact, Hliník |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| Rozmery: | 244 x 90 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |





