- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED)
- KAMERA HD-TVI DS-2CE10KF3T-LE(2.8MM) Smart Hybrid Light - 5 Mpx Hikvision
KAMERA HD-TVI DS-2CE10KF3T-LE(2.8MM) Smart Hybrid Light - 5 Mpx Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA HD-TVI DS-2CE10KF3T-LE(2.8MM) Smart Hybrid Light - 5 Mpx HikvisionSkladom137,77 EUR112,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2960 x 1665, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 105 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 20 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 20 m ; Napájanie: PoC.af, 12 V DC ;
| Štandard: | HD-TVI |
| Rozlíšenie: | |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 20 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 20 m |
| Audio: | ![]() |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω - HD-TVI, Zásuvka BNC |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5.7 W |
| Kryt: | Compact, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Rozmery: | 161 x 68 x 65 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327800609 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






